Kobieca ejakulacja i punkt G. Deborah Sundah
Чтение книги онлайн.

Читать онлайн книгу Kobieca ejakulacja i punkt G - Deborah Sundah страница 11

Название: Kobieca ejakulacja i punkt G

Автор: Deborah Sundah

Издательство: PDW

Жанр: Эзотерика

Серия:

isbn: 9788381433778

isbn:

СКАЧАТЬ jeszcze wytrzymacie, to w następnym rozdziale znajdziecie pomocne wprowadzenie do wiedzy o punkcie G i opis szczegółów anatomicznych, które odpowiadają za zjawisko ejakulacji, a także pouczającą dyskusję naukowców, którzy tę wiedzę popularyzują.

      Rozdział 2

      Pauline nie wiedziała o istnieniu kobiecej ejakulacji, dopóki nie poznała nowego kochanka, który odkrył jej punkt G. Początkowo nie przywiązywała wagi do doznań, jakich doświadczała, kiedy dotykał tego miejsca. Czasem miała wrażenie, jakby za chwilę miała zrobić siku, i prosiła go, żeby przestał. Wprowadzało to nerwowość do ich sypialni, aż pewnego wieczoru poczuła głęboką przyjemność płynącą z tego doznania i miała cudowny orgazm. Zauważyła większą niż zwykle wilgotność, ale pomyślała, że to efekt niezwykłych umiejętności jej partnera, które sprawiły, że miała doznania, o jakie sama siebie nie podejrzewała. Stopniowo przyzwyczajała się do technik swojego chłopaka, a on pewnego dnia stwierdził, że wyrzuciła z siebie cały strumień płynu, który swoją siłą niemalże uderzył go w twarz!

      Pomyślała, że jej kochanek jest trochę stuknięty, i po tym zdarzeniu zauważyła, że zaczęła tłumić w sobie swój entuzjazm seksualny. Ale z czasem znowu pozwoliła sobie zanurzyć się bez żadnych ograniczeń w tej cudownej rozkoszy. Pewnego dnia to znowu się wydarzyło – miała ejakulację! Właściwie poczuła ten chłodny, wilgotny strumień, o którym wcześniej opowiedział jej chłopak. Chociaż początkowo odczuła wstręt, to uświadomiła sobie również uczucie głębokiego odprężenia. Potem już trudniej było jej się bronić przed tym, żeby pozwolić sobie na całkowity luz, i zaczęła coraz częściej miewać wytryski, ponieważ jej kochanek zapewniał ją, że to normalne zjawisko, a nie mocz, i że mu się to podoba.

      Kobieca ejakulacja jest pełną mocy, piękną, zdrową i nieco tajemniczą reakcją seksualną, która pojawia się w sposób naturalny w kobiecym ciele. Kiedy zrozumiesz jej istotę, możesz doświadczyć całej gamy przyjemności i dotrzeć do sedna tego, co to znaczy być kobietą. Poznanie tajemnic kobiecej ejakulacji wymaga trochę wiary, a w przypadku niektórych kobiet również sporo pracy, ale zwiększenie własnej mocy, które jest efektem odkrycia tych sekretów, sprawia, że warto podjąć ten trud. W tym rozdziale będziemy śledzić badania naukowe na temat kobiecej prostaty oraz wyjątkowego orgazmu, którego można dzięki niej doświadczyć. Poznamy jej anatomię oraz przeanalizujemy inne ważne struktury anatomiczne, które razem tworzą organ seksualny kobiety. A w końcu przyjrzymy się najnowszym trendom panującym wśród części seksuologów, żeby potwierdzić silne emocjonalne i duchowe aspekty orgazmu i zintegrować je w doświadczeniu fizycznym.

      Odkrycia naukowe dotyczące kobiecej prostaty i ejakulacji

      Tajemnicze puzzle kobiecej ejakulacji i punktu G w początkach lat osiemdziesiątych zaczęły układać w całość rozmaite grupy amerykańskich badaczy. Trzy przełomowe badania naukowe wprowadziły kobiecą ejakulację do świadomości społecznej. Pierwsze, przeprowadzone przez Josephine Lowndes Sevely, było zakrojonymi na szeroką skalę badaniami nad historią naukową tego zjawiska. Badania sfinansowane przez Uniwersytet Harvarda ujawniły, że kobieca ejakulacja była faktem znanym i dyskutowanym od siedemnastego wieku, a jej źródło, czyli kobieca prostata, zostało przebadane i udokumentowane. W drugim badaniu grupa badaczek z Federation of Feminist Women’s Health Centers (Federacja Feministycznych Centrów Zdrowia) skupiła się na łechtaczce i dokonała zadziwiającego odkrycia – okazało się, że duża część tego organu jest ukryta wewnątrz ciała. Wreszcie w trzecim badaniu seksuolodzy i naukowcy Whipple i Perry zidentyfikowali wrażliwą strefę w pochwie, która zdawała się wywoływać kobiecą ejakulację, i nazwali tę strefę „punktem G” (od nazwiska Ernsta Gräfenberga, amerykańskiego naukowca i ginekologa niemieckiego pochodzenia, jednego z pierwszych badaczy tej strefy anatomicznej u kobiet). Naukowcy zidentyfikowali również mięsień punktu G i połączenia nerwowe oraz odkryli, że miejsce to może wywoływać swój własny, wyjątkowy rodzaj orgazmu. W 1981 roku Whipple i Addiego opublikowali pierwszą analizę składu kobiecego ejakulatu.

      Kolejnych przełomowych odkryć na temat kobiecej ejakulacji dokonano w Europie. Niemieckie badania naukowe przeprowadzone pod kierunkiem doktora Karla Stiftera dotyczące kulturowej historii kobiecej ejakulacji ujawniły, że to zjawisko było już wcześniej znane i doceniane w innych częściach świata. Badania Stiftera bardzo szczegółowo udokumentowały również skład chemiczny kobiecego ejakulatu. Z kolei badania przeprowadzone w Hiszpanii przez doktora Francisco Cabello Santamarię wykazały, że być może wszystkie kobiety mogą mieć ejakulację, chociaż wiele spośród nich „cofa” ją (do pęcherza), jeśli płyn nie wydostanie się z ciała. Najważniejsze badania przeprowadzone przez doktora Milana Zaviacica na Uniwersytecie Komeńskiego na Słowacji raz na zawsze zakończyły debatę na temat istnienia punktu G i kobiecej ejakulacji. Badania potwierdziły, że punkt G to kobieca prostata, gruntownie zbadano jej strukturę oraz płyn ejakulacyjny na poziomie komórkowym, wydobywając na światło dzienne rolę kobiecej prostaty w produkcji hormonów, podobnie jak rolę, którą być może ejakulacja odgrywa w płodności. (W dalszej części rozdziału znajdziecie więcej informacji na temat tych słowackich badań naukowych).

      Opisane powyżej odkrycia radykalnie zmieniły obowiązujący w poprzednim stuleciu sposób postrzegania tego żeńskiego narządu płciowego, jego funkcji i działania oraz zapoczątkowały niezwykły proces seksualnych odkryć i uzdrawiania kobiet. Ogólne złe samopoczucie, jakiego kobiety doświadczały z powodu swojego statusu społecznego – trafnie nazwane w 1963 roku przez Betty Friedan „problemem bez nazwy” w książce Mistyka kobiecości4, która rozpoczęła drugą falę ruchu feministycznego – mogło być częściowo spowodowane niemalże powszechną ignorancją dotyczącą tego kluczowego elementu kobiecej anatomii seksualnej. Uznanie anatomii kobiecych narządów płciowych za w pełni działające i ważne wpływa na zwiększenie poczucia własnej wartości u kobiet i potężną zmianę w ich tożsamości. Ten rozdział pomoże zarówno kobietom, jak i mężczyznom zrozumieć budowę i potencjał tego ośrodka kobiecej rozkoszy seksualnej.

      Wiele kobiet ma ejakulację – tylko niektóre o tym nie wiedzą

      Marissa była bardzo zaniepokojona coraz silniejszym poczuciem, że coś jest nie tak z jej pęcherzem moczowym. Po pierwsze, w łóżku miał miejsce pewien incydent z Jasonem. Na prześcieradle pojawiła się duża mokra plama po tym, jak się kochali, i Marissa wciąż była tym zawstydzona. Potem, kilka dni później, zaczęła odczuwać dyskomfort w cewce moczowej. Miała uczucie pieczenia – bardzo łagodnego, ale było uporczywe i nie chciało przejść. Niedługo potem poczuła ból w pochwie, kiedy Jason wszedł w nią, żeby się z nią kochać. Była wystarczająco chętna i mokra, więc nie o to chodziło. Ten ból trwał przez cały czas, kiedy się kochali, i w końcu zgasił jej entuzjazm. Zauważyła, że pocierała podbrzusze i czuła się ogólnie rozdrażniona i sfrustrowana.

      Kilka miesięcy wcześniej przyjaciółka zapytała ją, czy słyszała kiedyś o kobiecej ejakulacji. Pytanie ją zszokowało, ale potem kompletnie o nim zapomniała. Teraz znowu zaczęło ją nurtować. W końcu poszła do biblioteki, żeby poszukać jakichś książek na ten temat, ale niczego nie znalazła. Nie chciała iść do swojej ulubionej księgarni w małym miasteczku, w którym mieszkała, i pytać o takie rzeczy. Rozważała poszukiwania przez internet, ale pomysł, żeby przeglądać pornograficzne strony internetowe, onieśmielał ją. Niepewna, co ma zrobić, postanowiła pójść do swojej lekarki, sądząc, że być może złapała jakąś infekcję СКАЧАТЬ