Название: Марічка. Київ. Зрада
Автор: Галина Горицька
Издательство: OMIKO
Жанр: Современная зарубежная литература
Серия: Жіноча проза
isbn:
isbn:
І якщо ви хочете саме цього, то обирайте квітку з такого саду, версальського. Бо на теренах пустелі ростуть інші чоловічі особини, і сподіватися, що кактус із пустелі Невада перетвориться на прекрасний домашній мак під вашою чутливою опікою ще заведено в п’ятнадцять. Однак я дуже сподіваюся, ви не Джульєтта? Ні? І не хочете вкоротити собі віку через п’ять діб зустрічей із чоловіком. Працюйте на перспективу. Якість і тривалість життя зростають. Вам ще бути з вашим маком довго. Хотілось би – щасливо.
І двом сучасним особам, здебільшого – двом егоїстам треба показати виграш, який вони отримають від правильних взаємин між собою. Адже в з’єднанні людям розкривається інтегральна глобальна система природи – відчуття досконалої та вічної реальності й можливості піднестися над проблемами цього світу, досягти щастя в родині. Це – як маленька смерть, оргазм, але розтягнуте відчуття, над яким потрібно працювати. Пам’ятаєте, як казав Архімед: «Кохання – це теорема, котру треба кожного дня доводити».
У природі й у кожному з нас діють сили отримання та віддачі. Притягання й відштовхування. В неживих об’єктах це проявляється в структурі їхніх атомів і молекул. На тваринному, й тим паче людському, рівні – проявляється в поведінці. І хоча чоловік і жінка – дві абсолютно різних сутності, задля руху до нашого спільного кореня, задля сили, яку ми отримуємо з’єднавшись, задля продовження життя, існування та задоволення ми мусимо бути разом.
І незважаючи на те, що розбіжності постійно виходять назовні й роз’єднують нас, однак із розумінням того, що їх природа створила навмисно, і ми протилежні й водночас доповнюємо одне одного, ми повинні почати шукати не схожість, а те, чим ДОПОВНЮЄМО одне одного – у цьому ключ до успіху. Потреба в доповненні не того, чого в мені немає, а поліпшенні й розкритті власної сутності. Пошуку доповнення.
Кожен із нас – тільки половина, і йдеться про правильне доповнення одне одного й досягнення цілісності на кшталт вищої, вічної й досконалої природи. Тільки за умови, що чоловік і жінка хочуть з’єднатися, щоб розкрити між собою досконалість, тільки тоді вони цю досконалість створюють.
Другий день у Вероні
Марічка не працювала жодного дня відтоді, як одружилася. Проте вона не сиділа, скніючи у своєму пентхаусі, начиненому дорогою технікою «Мілє» і каррарським мармуром. Не відвідувала хелен марлени з нудьги й навіть не ходила в «Царський»[9] як на роботу.
Марічка писала картини. Вже давно. Власне з того часу, як одружилася й постало питання – що робити. Вона ні на мить не сумнівалася, що треба й далі писати, і вона стане відомою художницею. Бо задля здобуття визнання у її країні треба було, аби тебе хтось розкрутив[10]. Ти СКАЧАТЬ
9
Київський елітний спортклуб.
10
Тобто в нашій з вами країні – Україні.