Название: Як керують найкращі
Автор: Брайан Трейсі
Издательство: Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»
Жанр: Управление, подбор персонала
isbn: 978-617-12-3027-9,978-617-12-2463-6
isbn:
Якщо люди не йдуть за вами, то ви не лідер. Якщо ніхто не слухає вас, не вірить вам чи байдужий до того, що ви говорите, ви не досягнете успіху. Якщо люди приходять на роботу лише заради зарплати, то це означає, що ваша бізнес-стратегія зазнала невдачі.
Ви повинні мотивувати інших іти за вашою мрією, підтримувати і досягати тих цілей і завдань, які ставите перед ними, вірити в ту місію організації, яку ви бачите. Для того, щоб за вами ішли, сьогодні потрібно більше, ніж контролювати працівників та командувати ними. Ви повинні заслужити їхню довіру та повагу. Це ключ до непохитного успіху в ролі лідера.
Зрештою, ваша здатність досягати очікуваних результатів є вирішальним фактором, який визначає ваш успіх.
Надалі я покажу вам кілька простих, перевірених, практичних методів і прийомів, що їх використовують топ-менеджери та власники бізнесів у всьому світі, аби досягнути кращих, швидших і більш передбачуваних результатів у будь-якому бізнесі або організації, або в будь-якій економічній ситуації.
Кожна криза містить у собі можливість
«Професійні солдати моляться за мир, але сподіваються на війну».
Що означає цей вислів? Те, що солдати моляться за мир, бо війна є жахливою: будь-яка свідома людина бажає жити в мирі, до того ж настільки довго, наскільки це можливо. Солдати не виняток.
Але тільки під час війни, у критичні моменти на полі бою можна отримати нагороду і швидко просунутися по службі. Професійні солдати глибоко в душі сподіваються на війну, бо тоді вони зможуть продемонструвати свій потенціал і матимуть можливість отримати вище звання.
Віктор Франкл [5], який пережив Освенцим [6] під час Другої світової війни і заснував логотерапію, влучно написав: «Остання найбільша свобода – це свобода обирати власне ставлення до обставин за будь-яких умов».
Мій друг, керівник вищої ланки, чия компанія менше ніж за рік пережила спад продажів на 40 % і зазнала потрясінь від різких змін в економіці, якось розповів мені, як він особисто підтримував позитивний настрій щодня.
Він сказав: «Щоранку, коли я прокидався, я мав прийняти рішення. Я міг бути щасливим, або дуже щасливим. Тому я вирішив, що сьогодні я буду дуже щасливим, і я дозволю цьому настрою направляти мене впродовж дня, незалежно від того, що відбувається».
Отже, ви також можете обрати, як саме ви будете ставитися до будь-яких обставин. Ви можете вирішити бути позитивним, конструктивним і далекоглядним.
Ви можете дивитися на кожну кризу як на «нагоду», навіть якщо зараз для вас це лише можливість зростати, дозрівати й набиратися сил. І, можливо, якраз у результаті кризи ви отримаєте «підвищення у званні на полі СКАЧАТЬ
5
Віктор Еміль Франкл (1905–1997) – всесвітньо відомий австрійський психіатр та філософ. Автор теорії сенсу життя, засновник логотерапії. Українською видано книжку: Віктор Франкл. Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі. – Х.: Клуб сімейного дозвілля, 2016.
6
Тобто ув’язнення в нацистському концтаборі Аушвіц поблизу міста Освенцим у Польщі.