Название: Полонез для мера
Автор: Тетяна Ковтун
Издательство: Мультимедийное издательство Стрельбицкого
Жанр: Полицейские детективы
isbn:
isbn:
– Ну, крутиться там різна шушара: валютники, лохотронщики, кишенькові злодії. Який кілер? Що ви?
Приватизація комунального ринку була одним із найвдаліших проектів Думанова. Хто ж не знав, що придбав він цей об’єкт за заниженою балансовою вартістю. Алік заволодів земельною ділянкою у два гектари та трьома корпусами на ній у самому центрі міста. Усе це йому обійшлося за ціною двох трикімнатних квартир. Бізнесмену явно сприяли зірки, тому що після зловживань на міському ринку йому вдалося вийти сухим з води. Даремно підприємці скаржилися на неправильні розрахунки тарифів, що лягли в основу орендної плати, після чого ринок все одно вважався майже збитковим. Не допомогло і те, що до справи долучився Антимонопольний комітет, який підтримав ці претензії. Конфлікт увійшов у фазу фізичного протистояння. Лідер громадської організації дрібних підприємців, які торгували на ринку, Петро Струков першим відчув на собі міць кулаків нових охоронців.
– На ринку дискримінують незгодних, хіба ні? – терпляче розпитував генерал. – Відмовляються укладати з ними угоди. Декому спалили павільйони. – Він вів далі, незважаючи на заперечні рухи власника ринку. – А конфлікт зі Струковим вийшов через що? Нова адміністрація ввела в договори додатковий пункт. Мовляв, майно, яке належало підприємцям, тепер належить новому господарю…
Рука спецназівця навіщось почала нишпорти у дипломаті. Вересів погляд стежив за цим, голос замовк.
– Я протестую! Ви зі мною розмовляєте, ніби з якимось злочинцем… – закопилив губу Алік. – Його рука знову лягла на столик перед кріслом.
– Я лише цитую написане.
– Розумієте, у стосунках з торговцями завжди є шерехатості. Моя адміністрація – не виняток. А що накажете робити, коли твого працівника зі служби «сек’юріті» беруть за барки? А Петрик – ще той прищ. Барига нещасний. Ви його паспорт бачили? Вони думали, що візьмуть мене «на конверт».
– Тобто, хотіли обманути вас? – переклав його слова Верес.
– Та женуть пургу таку, що вуха в’януть. Нібито з них, коли ще ринок був комунальним підприємством, гроші на благоустрій зібрали. Де ті бабки – хтозна.
Верес зробив вигляд, ніби повірив почутому.
– Гаразд, з цим я розберусь. А ось ще одна скарга – від мешканців будинку на вулиці Матроській. Стверджують, що ви розпочали там незаконне будівництво.
– Ха! Яке ж незаконне, якщо той сусідній, коло них, будинок виведено з переліку пам’яток архітектури рішенням міськради.
– Коли?
– На минулій сесії. А дозвіл на будівництво я отримав учора.
– Чому ж не прийшли на зустріч з активом? Нібито ж домовилися показати їм усі дозвільні документи на будівництво.
– Із яким активом?
– Ось, подивіться підписи, їх багато.
Думанов тяжко зітхнув і навіть не СКАЧАТЬ