Безжальний менеджмент та ефективність людських ресурсів. Дэн Кеннеди
Чтение книги онлайн.

Читать онлайн книгу Безжальний менеджмент та ефективність людських ресурсів - Дэн Кеннеди страница 11

СКАЧАТЬ дій. Таке відбувається з їхньою рекламою, маркетингом та продажами. Вони часто демонструють запізнілі реакції відстеження фактів, наприклад спад минулого тижня чи місяця. Вони ніби стимулюють різкі ривки нового бізнесу, нехтують теперішніми клієнтами, обслуговуючи нових, а потім раптом розуміють, що після короткого напливу покупців почнеться велике падіння продажів. Багато дрібних підприємств створюють проблему з груповим просуванням. Тож, насправді ви не керуєте маркетингом. Ви роздуваєте пожежі, гасите їх, однак не керуєте.

      Аби керувати маркетингом, набувати нових клієнтів та пускати в обіг їхні гроші на постійній основі, треба створити жорстку систему. Наприклад, повинна існувати система керівництва, крізь яку покупці проходили б однаково, другий крок робився б на четвертий день після першого, третій крок – на восьмий день після другого, і так далі, у майбутньому будь-яке «так» викликало б послідовне «так» або «ні». А будь-яке «ні» викликало наступні «так» або «ні». Схожі системи, придатні до керування, які ви зобразите на діаграмі, потрібні для утримання нових клієнтів та їхньої орієнтації, збільшення продажу кожного продукту, збереження та реактивації неактивних клієнтів, а іноді від п’яти до п’ятдесяти інших цілей. Вам також потрібна система, яка б передбачувано і безнастанно скеровувала нових клієнтів на ваш WEB-сайт, до вашого підприємства, залу виставок або магазину. Ключове слово – безнастанно. Може, я запропонував би сто доларів тисячам бізнесменів, коли б вони змогли представити або принаймні зобразити на діаграмі такі системи у своєму бізнесі, але мені показали їх лише двічі.

      Гарна система управління маркетингом у кількох прийнятних варіантах показує, як багато нових перспектив розгорнеться перед вами наступного тижня, скільки нових клієнтів куплять товарів у вас наступного тижня, скільки постійних клієнтів куплять у вас або навіть звернуться за консультацією. Один власник ресторану каже: «Сподіваюся, за три тижні у п’ятницю у нас будуть зайняті всі столики». А другий скаже: «Від X до Y відвідувачів ми матимемо після трьох тижнів». І він може сказати це раніше, ніж отримав перше замовлення.

      Оскільки книжка не про маркетинг, я детально не розповідатиму про все це. Просто на прикладах я демонструю могутність системи.

      Життя за стилем випадкових та хибних дій виявляється не лише в маркетингу.

      Не так уже багато людей мають свою систему накопичення заощаджень. Більшість власників підприємств роблять внески у пенсійні фонди двічі або тричі на рік, їм часто доводиться позичати гроші, аби зробити максимальний внесок, у той самий тиждень, коли банкір зателефонує їм та нагадає про це. Після несподіваного доброго продажу або іншого щасливого випадку люди повинні заощаджувати гроші. Система полягає в тому, що треба спрямовувати завчасно установлений процент від кожного долара, який до вас приходить, на недоторканний «рахунок заможності» та інвестувати з нього. Половину такої системи накопичення багатства описано у моїй книжці «Привабливість багатства – не порожні балачки». Як гадаєте, хто матиме найбільші грошові накопичення за багато років? Особа, яка вкладає СКАЧАТЬ