Лаяти не на те дерево. Эрик Баркер
Чтение книги онлайн.

Читать онлайн книгу Лаяти не на те дерево - Эрик Баркер страница 2

Название: Лаяти не на те дерево

Автор: Эрик Баркер

Издательство: Ранок

Жанр: Самосовершенствование

Серия:

isbn: 9786170949332

isbn:

СКАЧАТЬ зрідка стають міліонерами. Чому найкращі (і найгірші) президенти США – люди, які зруйнували систему. І яким чином наша найбільша слабкість може мати значні переваги.

      У розділі 2 ми дізнаємося, в яких випадках порядні хлопці фінішують першими, і чому Мак’явеллі мав рацію щодо грошей. Ми поговоримо з професором Вортонської школи, який вірить у милосердний бізнес і альтруїзм, та з викладачем Стенфорда, чиє дослідження показує, що важкий труд – переоцінений, а підлабузництво – це те, що сприяє просуванню кар’єрними сходинками. Ми проаналізуємо досвід піратів і тюремних банд, щоб зрозуміти, яких правил дотримуються навіть ті, хто порушує загальноприйняті норми, і дізнаємося, як забезпечити правильний баланс між бажанням досягти амбітних цілей та прагненням щоночі мати спокійний сон.

      У розділі 3 ми відвідаємо тренування «морських котиків», дослідимо, як зароджуються вміння витривалості та гнучкості. Доктор економічних наук навчить нас визначати найкращий час для подвоєння наших зусиль та розкаже про випадки, коли варто здатися. Від майстрів кунг-фу ми дізнаємося, в яких ситуаціях можна прикидатися слимаком. Ще ми дізнаємося дурне слово, яке допоможе віднайти найкращий вихід із ситуації: кинути все і рухатися далі або ж бути непохитним хоч би там що.

      У розділі 4 розглянемо, що важливіше: що ти знаєш або кого ти знаєш. Ми побачимо, що найпродуктивнішими зазвичай бувають працівники з широким колом спілкування, в той час як найкращі фахівці майже завжди вважають себе інтровертами (серед них і приголомшливі 90 % найкращих спортсменів). Ми отримаємо інформацію від «своєї людини» в Силіконовій долині та дізнаємось, як налагоджувати контакти без докорів сумління.

      У розділі 5 ми звернемо увагу на внутрішнє сприйняття. Подивимось, як упевненість допомагає долати межі власних здібностей, але це має компенсуватися обґрунтованим поглядом на майбутні проблеми.

      Ми дізнаємось, як наука «ментального контрасту», що зараз розвивається, може допомогти нам визначитися, коли діяти негайно, а коли треба двічі подумати. Найголовніше, ми розглянемо нові дослідження, які показують, чому вся парадигма довіри може бути цілком хибною за своєю суттю.

      У розділі 6 ми зробимо крок назад, аби побачити загальну картину й спробувати зрозуміти, як успіх у кар’єрі збігається з успіхом у житті, а іноді – навпаки. Чи є місце мудрому балансу між роботою та особистим життям у сучасному світі, який безперервно рухається? Чингізхан і Клейтон Крістенсен з Гарвардської школи бізнесу наводять приклади того, як знайти спокій у постійно мінливому офісному бутті. Ми отримаємо уроки з прикладів трагічних доль зірок, які домоглися успіху, але заплатили занадто високу ціну, пожертвувавши своєю сім’єю і щастям.

      Успіх не має бути лише тим, що ви бачите на екрані телевізора. Важливіше знати, у чому ти найкращий, і бути у повній відповідності зі своїми знаннями, аніж хвилюватись щодо того, чи є ви ідеальною людиною. Вам не потрібно бути божевільним, у буквальному сенсі, як Юре Робіч, адже іноді гидке каченя СКАЧАТЬ