Название: За межами Марса та Венери. Магія стосунків у бурхливому сьогоденні
Автор: Джон Грей
Издательство: Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»
Жанр: Зарубежная образовательная литература
isbn: 978-617-12-3928-9, 978-617-12-3929-6, 978-617-12-3417-2, 978-0-06-091594-0
isbn:
У наступних розділах ми розглянемо численні нові виклики і можливості, які виникають, коли чоловіки й жінки звільняються від обмежень традиційних відносин. Отримавши ширший доступ до своїх внутрішніх жіночих і чоловічих рис, ми живемо у час, коли наповнити життя любов’ю, досягти успіху і щастя цілком можливо.
Так, часто люди вважають, що їм не вдається налагодити стосунки, тому що вони з партнером надто різні. Позитивне сприйняття і розуміння наших відмінностей допоможе нам відшукувати пояснення для дій своїх партнерів і реалізовувати нові стратегії надання і прийняття любові та підтримки.
Правда полягає в тому, що всі ми різні, і саме це нас одне в одному приваблює. Протилежності, які доповнюють одна одну, притягуються. Це – основа хімії. Тому ми потрібні одне одному; кожен із нас може дати щось особливе іншому й усьому світові. Те в нас, що ми сприймаємо як цілком звичайне й не варте уваги, забезпечує іншим особливу підтримку.
Ті наші риси, які ми вважаємо не вартими уваги, забезпечують іншим особливу підтримку.
Завдяки чіткому розумінню власного унікального балансу між чоловічими і жіночими рисами ви матимете більше впевненості, схвалення і розуміння, щоб виражати свою справжню сутність. Перед вами також, щоб відкриється нова перспектива – отримання саме такої підтримки, якої ви потребуєте. Ви не лише будете щасливішими, а й станете кращими партнерами.
2
Від супутників до споріднених душ
На своїх семінарах я часто запитую в аудиторії: «У кого з вас батьки залишилися разом і не розлучилися?» Зазвичай приблизно половина присутніх піднімають руки. Після цього я запитую: «Хто з вас вважає, що у нього кращі навички спілкування і побудови відносин, ніж у його батьків?» Руки піднімають майже всі. Після такої типової відповіді напрошується питання: «Якщо у нас кращі навички, чому нам складніше підтримувати відносини? Чому стало більше самотніх людей? Чому стільки розлучень?»
Відповідь складається з двох частин. Протягом останніх п’ятдесяти років у світі відбулися зміни, які істотно підвищили рівень стресу. Наші очікування від відносин теж змінилися. Хоча часто ми маємо кращі навички спілкування і побудови стосунків, ніж наші батьки, наші відносини стикаються з новими формами стресу, і тому наші виклики є ще більшими. У наш час пари прагнуть стосунків нового типу. Вони мають більші очікування, і якщо не розуміють, як їх реалізувати, почуваються більш розчарованими.
У наш час пари мають більші очікування і почуваються більш розчарованими, коли їхні нові потреби не задовольняються.
Нашим батькам, СКАЧАТЬ