Мама 3.0: хочу i буду! Усвідомлене виховання через любов та прийняття. Альона Попова
Чтение книги онлайн.

Читать онлайн книгу Мама 3.0: хочу i буду! Усвідомлене виховання через любов та прийняття - Альона Попова страница 4

СКАЧАТЬ бо дуже люблю працювати з «животиками» :)

      Звісно, у житті трапляється всяке. Хтось може завагітніти «випадково», хтось іде до цього кілька років через перешкоди, а хтось запланував – і одразу збулося. Але яким би цей шлях не був, я надихаю вас іти ним усвідомлено. Розуміючи, що на вас чекає і чого ви хочете.

      Я стала мамою вперше у 26 років. І це було заплановано. Але не все далося легко. Щойно ми вирішили, що хочемо стати батьками, як мій організм збунтувався. Протестував він кілька місяців, демонстрував погані результати аналізів, але тільки-но було прописано серйозне гормональне лікування, взяв і видав: «Вагітна!». Вдруге від бажання до вагітності минуло рівно шість місяців.

      Це я до чого? До того, що якщо ви і вирішили стати мамою, не чекайте миттєвої вагітності. Так, можливо, вам пощастить і все станеться вже за місяць. Але в середньому дайте собі на здійснення мрії приблизно рік. І в цей час не смикайтесь, не рахуйте дні до овуляції, не вимірюйте базальну температуру, не зациклюйтеся!

      Уявіть, скільки зірок має зійтися, щоб сталося диво :) Просто насолоджуйтеся часом зі своїм коханим. Адже це той казковий час, який може повторитися, а може й ні.

      Багато жінок після першої «невдалої» спроби починають думати, що в них проблеми. Не варто! Нехай життя йде своєю чергою. Насолоджуйтеся моментом :)

      Мрійте разом із чоловіком про те, що ви робитимете з малюком, куди їздитиме, підбирайте, які імена вам подобаються, але не ставте вагітність за єдину мету на цей момент.

      Живіть повним життям, зі своїми інтересами. Точно так само, як і коли станете мамою – не звужуйте світ до одного-єдиного маленького створіння. Матуся має бути цікава дитині, а це станеться лише тоді, коли вона матиме свої бажання, потреби і прагнення.

      Підготовка до вагітності

      Звісно, найкраще про підготовку розповість вам ваш лікар, якого бажано знайти до вагітності. Якщо такий є у вашій жіночій консультації – прекрасно, якщо там фахівець не подобається – шукайте свого. Я прихильник того, щоби мені було комфортно з людиною. Лікаря під час вагітності ви бачите дуже часто, і якщо він весь час у поганому настрої, чекає від вас подарунків, направляє на зайві аналізи або чимось лякає – хіба вам це потрібно?

      Моя подруга пішла ставати на облік у дев'ять тижнів, а лікар жіночої консультації сказала, що не записуватиме її, оскільки за практикою, якщо вона це робить, жінка, як на зло, втрачає дитину. Ну кому потрібні такі «добрі» слова?

      У моєму ж випадку лікар радів моїй вагітності не менше за чоловіка :) І згодом, коли траплялися збої зі здоров'ям, ніколи не лякав, а просто розповідав, якими методами я можу підкоригувати ситуацію.

      Вважаю, що лікар, який близький вам за духом, – це половина успіху на шляху до дитини.

      Під час підготовки до вагітності лікар може запропонувати здати ті аналізи, які необхідні особисто вам (якщо є якісь патології), а також комплексний TORCH-аналіз. Останній здається за 2—3 місяці до передбачуваної вагітності й дозволяє виявити чотири захворювання, які можуть викликати СКАЧАТЬ