Название: Грушевський, Скоропадський, Петлюра
Автор: Даниил Яневский
Издательство: OMIKO
Жанр: Исторические приключения
Серия: Великий науковий проект
isbn:
isbn:
Якими артефактами оперують автори подібних науковоподібних постулатів – для нас особисто залишається загадкою. Автор цих рядків навіть пробував переставляти місцями окремі слова в реченнях, а також окремі речення, – результат завжди виходив той самий. Саме тому довелося розгорнути перший том фундаментальної збірки документів «Українська Центральна Рада» і з олівцем в руках ознайомитися з його змістом.
А. Бубліков (1875–1941 рр.). Суспільне надбання
Тоді, у березні 1917 р., починалося все тихо й непомітно. Самостійне та, згодом, самодостатнє політичне життя в Києві почалося у середу, 1 березня (тут і далі – дати даються за старим стилем. – Д. Я.) о 6-й ранку, коли київський міський голова, масон (далі – (м)) Ф. Бурчак прочитав телеграму, в якій його «брат», депутат Державної думи Алєксандр Бубліков, підтвердив повідомлення голови Думи М. Родзянка про перехід усієї повноти влади в державі до рук Тимчасового комітету Державної думи та Петроградської ради робітничих і солдатських депутатів[65].
Слово – очевидцю:
«… Это были времена легендарные, те времена, когда в садах самого прекрасного города нашей Родины жило беспечальное, юное поколение. Тогда-то в сердцах у этого поколения родилась уверенность, что вся жизнь пройдет в белом цвете, тихо, спокойно, зори, закаты, Днепр, Крещатик, солнечные улицы летом, а зимой не холодный, не жесткий, крупный ласковый снег…
…И вышло совершенно наоборот.
План Києва. 1913 р. Суспільне надбання
Легендарные времена оборвались, и внезапно и грозно наступила история.
Я совершенно точно могу указать момент ее появления: СКАЧАТЬ
64
65
Киевская мысль. – 1917. – 3 марта.