Я, вона та Бог. Бог вигадав твій секс. Володимир Олександрович Ткачук
Чтение книги онлайн.

Читать онлайн книгу Я, вона та Бог. Бог вигадав твій секс - Володимир Олександрович Ткачук страница 6

СКАЧАТЬ зносин, якщо чергова вагітність може закінчитися її смертю, якщо в результаті може народитися хвора або психічно ненормальна дитина, якщо сім'я не в змозі прогодувати новонароджену дитину, все одно чоловік має право вимагати від дружини виконання своїх подружніх обов'язків, тому що він хоче зачати дитину.

      Не менш велику значимість відношення до сексуальних зв’язків викликало поширення сифілісу, завезеного моряками Христофора Колумба в 1494 р. Епідемія почалася в Неаполі і швидко поширилася по всій Європі, викликаючи жах, та поширення думок, що це кара за сексуальну розбещеність.12

      Думки, що Бог карає, людство за сексуальне розбещення, актуальні до нашого часу. Наприклад Баптистська церква, наполягає на тому, що Всесвітній потоп, за часів Ноя, є нічим іншим, як кара, за неправильне сексуальне життя. А ще досить актуальна думка, що «Бог послав літаки», знищити хмарочоси в Нью-Йорку 11 вересня 2001 року, за гомосексуальні контакти, аборти, та розпусту. Гадаю, що подібні думки, є чудовим прикладом того, яке місце сексуальне життя займає і місці вірян.

      Добре, що сьогодні, відбулося значне послаблення сексуальних заборон з боку церкви. Завдяки сексуальній революції, демократичним свободам, ми відчуваємо не такий тиск релігії. Та чи так це насправді? Багатовікові християнські доктрини які пропагандували стриманість та регулювали стосунки між чоловіком та жінкою, ставши одними з головних принципів християнської етики, безсумнівно відзначилися на підсвідомості кожної людини. Навіть якщо ви вважаєте себе вільним від релігійних упереджень, ви неодмінно зіштовхувалися у своєму житті, з забобонністю – результатом дій церкви.

      Сьогодні жінки – парафіянки бояться увійти в храм, під час менструації. Та більше того жінки бояться сказати своєму партнеру про менструації, називаючи біологічний процес, як завгодно, вигадуючи найрізноманітніші слова: «справи», «монстри», «гості». Та і як в Середньовіччі так і сьогодні, не існує більш-менш нормальних слів для позначення жіночих органів. Так існують такі слова як: клітор, піхва, але чи можливо їх використати у контексті розмови подружжя, чи просто закоханих людей. Скоріше за все ні, не можна, існуючі слова, будуть актуальними в контексті розмови лікаря та пацієнта.

      Окрім цього, чи не відчували ви сором за мастурбацію, у 12 років, що знову ж таки, є природнім процесом кожного підлітка? Чи можливо вам було соромно, за якісь сексуальні бажання, або ви засуджуєте прояви не типової сексуальної поведінки, гадаєте, що релігія тут не причетна?

      А як ви віднесетесь до жіночої цнотливості? А як до чоловічої? Стереотипне мислення, що жіноча не винність, набагато важливіша з точки зору моралі – брехлива, але в світі, на мій погляд відбуваються обурливі речі.

      Наприклад у 1994 році, перед будівлею Конгресу США в Вашингтоні, зібралося 25 тисяч підлітків, для того, щоб, привселюдно заявити про свої наміри залишатися цнотливими, СКАЧАТЬ