Название: Максимум успішності. Стратегії і навички для розкриття прихованого потенціалу
Автор: Брайан Трейсі
Издательство: Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»
Жанр: Личностный рост
isbn: 978-617-12-4619-5, 978-617-12-4508-2, 978-617-12-4618-8, 978-617-12-4617-1
isbn:
Кожен з аспектів ділового успіху або поразки також можна пояснити дією цього основоположного закону. Якщо посієте потрібні причини, то пожнете бажаний ефект. Якщо ви виробляєте якісні товари або послуги, що їх бажають і потребують споживачі й за які вони готові заплатити, і наполегливо просуваєте їх на ринок, ви успішно продаватимете свій товар. А якщо цього не робите, результату не буде.
Якщо ви якісно виконуєте свою роботу й досягаєте результатів, необхідних для росту й процвітання вашої компанії, ваша кар’єра буде успішна. Якщо добре ставитеся до людей, вони добре ставитимуться до вас. Ви завжди дістанете від життя те, що вклали в нього – і саме ви контролюєте, що саме вкладати.
Закон віри говорить, що все, у що ви від душі вірите, стає реальністю. Що сильніше ви вірите в істинність чогось, то вища ймовірність того, що воно стане істинним для вас. Якщо ви справді в щось вірите, то не можете навіть уявити, що може бути по-іншому. Ваші переконання формують тунель вашого бачення. Вони редагують вхідну інформацію або відкидають те, що не відповідає вашим переконанням.
Відомий вундеркінд Вільям Джеймз казав: «Віра створює реальний факт». У Біблії є слова: «По вірі вашій нехай буде вам»[1]. Іншими словами, вам не обов’язково вірити в те, що бачите, але бачите ви саме те, у що вірите.
Наприклад, якщо ви абсолютно впевнені, що вам судилося досягнути великого успіху в житті, хоч що б відбувалося, ви продовжуватимете прямувати до своєї мети. І вас ніщо не зупинить.
З другого боку, якщо вірите, що успіх – це справа талану або випадку, вас дуже легко збентежити й розчарувати, щойно щось піде не за планом. Ваші переконання налаштовують вас на успіх або поразку.
Зазвичай люди дивляться на світ одним із двох способів. Перший – це так званий доброзичливий світогляд. Якщо він притаманний вам, ви зазвичай вважаєте світ чудовим місцем для життя. Ви схильні бачити в людях і ситуаціях щось хороше й вірити, що навколо безліч можливостей, перевагами яких можете скористатися. Ви вважаєте, що, попри власну недосконалість, загалом ви непогана людина. Ви вірите в майбутнє, у себе та в інших. Ви насамперед оптиміст.
Другий спосіб дивитися на світ – це недоброзичливий світогляд. Людина з таким світоглядом зазвичай негативно й песимістично ставиться до себе й до життя. Їй властиво думати, що «владу не змінити», що «багаті багатіють, а вбогі убожіють» і що, хоч як би завзято ви працювали, ви нічого не досягнете, адже все проти вас.
Такі люди всюди бачать несправедливість, гноблення й безталання. Коли щось іде не так, а зазвичай саме так з ними й відбувається, вони винуватять неприхильну долю або поганих людей. Вони почуваються жертвами. Через такий підхід ці люди насправді не надто люблять і не поважають себе самих.
СКАЧАТЬ
1
Тут і далі Біблія цитована за перекладом Івана Огієнка. (