Название: Здорова, щаслива, сексуальна. Мудрість аюверди для сучасної жінки
Автор: Кэйти Силкокс
Издательство: Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»
Жанр: Эротика, Секс
isbn: 9786171264533
isbn:
Складник № 1: Їжа
Якщо харчування неправильне, ліки не допоможуть.
Якщо харчування здорове, ліки не потрібні.
Відповідно до аюрведи, усі хвороби виникають у травній системі. Вибір правильної їжі для кожного окремого організму, часу для споживання і пори року – підґрунтя доброго самопочуття. Наш живіт страждає від некорисної їжі, емоційного переїдання та переїдання на ніч, а також від споживання зимових страв (гарбуз чи тушковані м’ясні страви) влітку. Хтозна, можливо, причина більшості хвороб суспільства ховається саме в поганому травленні. Мільйони людей день у день споживають їжу швидкого приготування, обідають у машинах, перед моніторами чи взагалі забувають поїсти. Я знаю заклопотаних матусь, корпоративних трудоголіків і навіть учителів йоги, які не можуть пригадати, чи ж обідали.
Їжа – це основа всього живого. Те, чим ви годуєте своє тіло, дає силу реалізовувати ваш потенціал. Тому, щоб залишатися неперевершеною, сучасною і мудрою жінкою, слід підживлювати власний двигун найякіснішим пальним.
Аюрведа не аналізує їжу з погляду калорій, вітамінів та мінералів. Вона комплексно підходить до енергії різних продуктів і аналізує їхні якості (гарячі/холодні, легкі/важкі, сухі/вологі). Кожну окрему людину можна також аналізувати за її особистими властивостями: схильністю до перегрівання чи переохолодження. Відчуваєте легкість або навпаки важкість? Маєте масну чи суху шкіру? Знаючи власні особливості, ви зможете обрати ту їжу, яка найкраще годиться саме для вас. Пам’ятайте головний принцип аюрведи: «подібне притягує подібне». Отже, якщо вам і так частенько спекотно, відмовитися від гарячих чи пряних страв є слушною ідеєю. Також важливо знати, як готувати і поєднувати продукти, щоб вони легко перетравлювалися. Постійне споживання продуктів, які нам не підходять (залежно від до пори року чи конституції тіла), призводить до дисбалансу та хвороб.
Складник № 2: Сон
Щастя, страждання, підживлення, виснаження, сила, слабкість, потенція, безпліддя, ерудиція, неосвіченість, життя чи смерть залежать від якості сну.
Якщо сьогодні зазирнути до типової аптеки в США, кількість проносних засобів і снодійних пігулок на полицях приголомшує. Проносні засоби – бо вся Америка невпинно потерпає від закрепів, а снодійні – бо ми нація ходячих зомбі, що страждає від хронічного недосипання. Харчування, з якого СКАЧАТЬ