Название: Постріл в Опері
Автор: Лада Лузіна
Жанр: Зарубежное фэнтези
Серия: Київські відьми
isbn: 978-966-03-6629-9
isbn:
– У мене голос зник!
– Ти ж розмовляєш.
– Краще б я скам'яніла, але співала! Я не співаю, Машо! Я більше не співаю… Дзусь, кому кажу!
Конец ознакомительного фрагмента.
Текст предоставлен ООО «ЛитРес».
Прочитайте эту книгу целиком, купив полную легальную версию на ЛитРес.
Безопасно оплатить книгу можно банковской картой Visa, MasterCard, Maestro, со счета мобильного телефона, с платежного терминала, в салоне МТС или Связной, через PayPal, WebMoney, Яндекс.Деньги, QIWI Кошелек, бонусными картами или другим удобным Вам способом.
Примечания
1
Позаяк свій педагогічний університет сама Маша, як і колись, називала інститутом, далі ми наслідуватимемо її приклад, бо, на думку Маші (і автор із нею цілковито згоден), – Університет у Києві один.
2
Врубель Михайло Олександрович (1856–1910) – видатний російський художник, герой попереднього роману «Київські відьми. Меч і Хрест».
3
Перевернутий хрест – символ Адама, гріхопадіння якого змінило божественний устрій – символ гріхопадіння Землі.
4
Корольов Сергій Павлович (1907–1966) – конструктор перших ракетно-космічних систем. Народився в Житомирі, у родині вчителя. Закінчив Київський політехнічний інститут. С. П. Корольов створив перший радянський ракетний планер, першу радянську крилату ракету. Під його керівництвом було збудовано перші пілотовані космічні кораблі, відпрацьована апаратура для польоту людини в космос, для виходу з корабля у вільний простір і повернення космічного апарата на Землю, створені штучні супутники Землі. Корольов першим послав космічні апарати на Місяць, Венеру, Марс, Сонце для їх дослідження.
5
Кістяковський Георгій Богданович (1900–1982) – російський учений. Народився в родині професора права Київського університету Богдана Кістяковського. З 1926 р. проживав у США; один із творців першої водневої бомби.
6
Merde (фр.) – погань, лайно; voyage (фр.) – подорож.
7
May-тон (фр. mauvais ton (мове тон)) – дурний тон, невихованість.
8
Миколаївська вул. – зараз вул. Городецького, Мерингівська вул. – зараз вул. Заньковецької.
9
Цар Олександр визволитель (відмінив кріпосне право) пережив кілька замахів. І був убитий терористом Ігнатієм Гриневицьким 13 березня 1881 року.