Klipp-transurfing. Vadim Zeland
Чтение книги онлайн.

Читать онлайн книгу Klipp-transurfing - Vadim Zeland страница 1

Название: Klipp-transurfing

Автор: Vadim Zeland

Издательство: Eesti digiraamatute keskus OU

Жанр: Личностный рост

Серия:

isbn: 9789916112519

isbn:

СКАЧАТЬ

      Originaali tiitel:

      Вадим Зеланд

      Клип-трансерфинг

      2018

      Raamatu eesti keeles kirjastamise õigus kuulub eranditult kirjastusele ERSEN.

      Selle raamatu reprodutseerimine, tõlkimine ja levitamine ilma valdaja loata on õigusvastane ja seadusega karistatav.

      Kaane kujundanud Reet Helm

      Toimetanud Irma Aren

      Korrektor Mari Mets

      © Зеланд В, 2013

      All rights reserved.

      © 2018 Tõlge eesti keelde ja eesti versiooni kirjastaja ERSEN

      Trükiväljaanne © 2018 Kirjastus ERSEN

      Elektrooniline väljaanne (PDF) © 2019 Kirjastus ERSEN

      Elektrooniline väljaanne (ePub) © 2021 Kirjastus ERSEN

      Raamatu nr 11500

      ISBN (PDF) 978-9949-846-82-5

      ISBN (ePub) 978-9916-11-251-9

      Kirjastuse ERSEN kõiki e-raamatuid võite osta interneti-poest aadressil www.ersen.ee

      EESSÕNA

      Minult küsitakse sageli, miks tekib transurfingut käsitlevaid raamatuid lugedes vaimustuse seisund, milles värvid paistavad eredana, võimatu võimalikuna; kuid hiljem, kui pöördutakse tagasi tegelikkusesse, muutub see taas halliks ja allumatuks ning kogu eufooria haihtub.

      Nii toimib süsteem ehk maatriks, milles me eksisteerime, mis tõmbab meid alla oma vibratsioonide tasemele. Süsteemile on tähtis, et te tehniliselt mahuksite paikapandud teabe-, tootmis- ja tarbimisvõrku.

      Süsteemi kuuluva inimese elu ei määra isegi mitte selle inimese saatus, vaid temale määratud lüli tehnoloogilises ahelas. Maatriks ei allu tähtedele, maatriksil on oma seadused. Maatriksi elemendid ei käsuta oma saatust – igaühel meist on oma koht.

      Kui määratud koht teid ei rahulda, ei tähenda see veel kindlasti, et teil õnnestub seda muuta. Teie unistus ei huvita süsteemi – te peate korralikult toimima (mõtlema nagu vaja – tegema nagu vaja – olema nagu vaja). Mis juhtub, kui teie mõtted ja teod ei allu üldistele reeglitele? Te suudate lahkuda oma kärjekannust ehk pesast ja minna uitama maatriksis nii, nagu teile pähe tuleb, kuid see tõik ei ole juba süsteemile meelt mööda.

      Muide, mis on teil pistmist sellega, mis süsteemi rahuldab ja mis mitte? Te olete võimelised kasutama süsteemi oma huvides samamoodi, nagu tema teid kasutab. Selleks polegi vaja süsteemist väljuda, piisab, kui väljuda programmeeritud algoritmi (mõtle nagu kõik – tee nagu kõik – ole nagu kõik) raamest. Siis laienevad teie jaoks isiklikult võimaliku ja kättesaadava piirid kaugele kõigile teistele saavutatava ja kehtestatu piiride taha.

      Transurfingu põhimõtted on omamoodi võtmed, mis avavad „keelatud“ uksi ja lubavad maatriksis vabalt uidata. Tuleb neid vaid mõista, kasutada, meeles pidada. Et hästi mõista, piisab eelmiste transurfingut käsitlevate raamatute tähelepanelikust lugemisest. Käesolevasse raamatusse on koondatud põhiprintsiibid kokkusurutud formuleeringute ehk klippidena. See aitab teil neid meeles pidada ja järelikult neid vajalikul hetkel kasutada.

      Kandke neid klippe kaasas nagu võtmekimpu, sõrmitsege neid aeg-ajalt, järgemööda või juhuslikus järjekorras, kord või mitu korda päevas. Teie teadvus hakkab pikkamööda laienema ja ükskord näete te selgesti, kuhu viib teid teile pealesurutud algoritm ning kus on tee teie unistuse poole.

      I. PENDLID

      Pendlid on energia- ja teabestruktuurid, mis eksisteerivad peenes maailmas ja toituvad inimeste energiast, põhiliselt konfliktienergiast ja negatiivsetest emotsioonidest. Inimesed ei anna endale aru, et tegutsevad tahtmatult pendlite huvides. Millestki ärritunud, muretsev või ehmunud inimene langeb justkui stuuporisse, sukeldub ülepea oma probleemisse nagu unenäkku ja lakkab nägemast ning mõistmast, mis toimub tema tegelikkuses.

      Inimene, kes satub destruktiivse pendli võimu alla, kaotab vabaduse. Ta on sunnitud elama pendli seaduste järgi ning olema kruvike suures mehhanismis – meeldigu see talle või mitte. Näiteks süsteem areneb kui iseseisev struktuur, olenemata üksikute ametnike tahtest. Muidugi võib mõjukas ametnik teha iseseisvaid otsuseid, kuid need otsused ei saa olla risti vastu süsteemi seadustele, vastasel juhul tõrjutakse selline pendli pooldaja kõrvale.

      Väga sageli lasevad inimesed end meelitada pendli reklaamitrikkidest ning lähevad kaugele eemale õnnest, mis oli siinsamas lähedal. Lähevad sõjaväkke ja hukkuvad. Astuvad õppeasutusse ja omandavad asjata elukutse, mis neile ei sobi. Leiavad võõra, kuid justkui prestiižika töö ja upuvad probleemidesohu. Seovad oma elu võõra inimesega ja kannatavad. Pendlid kutsuvad teid pühenduma tervenisti millegi või kellegi teenimisele, jättes teid ükskõikseks oma saatuse suhtes.

      Pendlitele pole kasulik, et inimesel oleks võime oma saatust valida. Kui inimene on oma valikus vaba, saavutab ta sõltumatuse. Pendlitel on kasulik hoida oma pooldajaid kontrolli all, selleks leiutavad nad kõikvõimalikke manipulatsioonimooduseid. Milliseid õigustavaid loosungeid sõjad, revolutsioonid ja muud konfliktid ka kasutaks, nende olemus on ikka sama – see on pendlite lahing oma pooldajate eest.

      Inimpüramiidide tippu seatakse pendlite lemmikud. Lemmikul ei peagi olema erilisi silmapaistvaid võimeid. Üldjuhul saavad lemmikuteks pendli pooldajad, kelle parameetrid sobivad kõige optimaalsemalt pendli struktuuriga. Kui lemmiku parameetrid lakkavad vastamast süsteemi nõudmistele, kõrvaldatakse lemmik halastamatult. Peamine kriteerium ei seisne selles, kui hästi inimene teeb oma tööd, vaid selles, kuivõrd õigesti teeb ta seda süsteemi seisukohalt.

      Pendli pooldajaile näib, et pendlite tahet täites tegutsevad nad omaenese isikliku veendumuse järgi, kuid pooldajate isiklikud veendumused on enamikul juhtudel pendlitest hõivatud. Niipea kui inimene häälestub pendli sagedusele, tekib tema ja pendli koostoime energeetilisel tasandil. Tekib omamoodi hõive, tagasisidega silmus. Pooldaja kiirgab pendli resonantssagedusel ja pendel omakorda toidab pooldajat veidi energiaga, et mõju alal hoida.

      Näiteks korraldab poliitilise erakonna pendel kampaania, haarab kaasa pooldaja ning annab talle õigustunde, rahulduse, väärikuse, tähendusega mõningase energeetilise lisatoite. Pooldajale näib, et ta kontrollib olukorda, et ta saab valida. Tegelikult on tema see, kes on valitud, kelle üle on kontroll sisse seatud. Väliselt tundub see nagu pooldaja veendumus, et ta teostab oma tahet, kuid selle tahte on pendel talle tehislikult ja märkamatult peale sundinud.

      Suur osa inimeste mõtetest ja tegudest asub alateadlikkuse alal. Inimene loovutab energia pendlile, kui ta kiirgab mõtteenergiat pendli resonantssagedusel. Pendlile sobib nii positiivne kui ka negatiivne energia. Pendli peaülesanne seisneb selles, et haarata inimene kaasa, puudutada teda sügavalt, pole tähtis kuidas, peaasi, et inimese mõtted oleksid pendlist hõivatud.

      Kui inimene hakkab mässama ja astub avalikult teda orjastanud pendli vastu, siis sellises kahevõitluses kaotab inimene alati. Võidu pendli üle võib saavutada üksnes teine pendel. Aktiivselt võidelda sellega, mida te ei taha, tähendab rakendada СКАЧАТЬ