Дивачка, що закохалася в мозок. Венди Сузуки
Чтение книги онлайн.

Читать онлайн книгу Дивачка, що закохалася в мозок - Венди Сузуки страница 3

Название: Дивачка, що закохалася в мозок

Автор: Венди Сузуки

Издательство: Ранок

Жанр: Биология

Серия:

isbn: 978-617-09-5838-9

isbn:

СКАЧАТЬ радіти життю.

      І треба сказати, що таємничою зброєю, яка допомогла активувати мозок і використати всю міць зв’язку між тілом і розумом, тим джином із пляшки, котрий допоміг мені стати щасливою, була нейробіологія. До мене прийшло усвідомлення, що я є живим зразком нейробіології; усе, що я роблю зі своїм тілом, змінює мій розум. На краще! Коли ця істина опинилася в полі мого зору, я вже знала: повернення назад не буде. Мені відкрилося, що, витрачаючи час на розвиток раніше невідомих вимірів власної особистості, я яскравіше, довершеніше відчуваю себе собою. Я була на 100 відсотків мотивована впровадити зміни, необхідні, щоб я відчула щастя, щоби позбавилася власних негативних моделей мислення, залишаючись зосередженою на меті та дотримуватися обраного для її досягнення курсу. Тож я хочу донести до вас, що, з точки зору нейробіології, ви здатні зробити самі себе щасливими – варто лише застосувати для цього свій мозок.

      Сьогодні мені сорок дев’ять років. Я в гарній формі, щаслива, маю активне, веселе та дивовижне соціальне життя і як ніколи раніше активно будую власну кар’єру. Я подорожую всією земною кулею з лекціями та доповідями, проводжу бесіди та роблю презентації на конференціях – для колег-нейробіологів, лікарів та студентів-медиків, для знаменитостей та дітей усіх вікових категорій. Через те що наразі всі цікавляться особливостями та можливостями мозку, я зі своєю роботою користуюся значним попитом. Я виступаю з лекціями на конференціях TED[2] та із доповідями на Moth[3], роблю доповіді перед великими групами вчених. Але попри таку зайнятість, я продовжую регулярно виконувати фізичні вправи, які дали мені змогу стати на шлях змін. Треба сказати, що я не лише викладаю студентам старших курсів у Нью-Йоркському університеті курс нейробіології, який містить фізичні вправи, а ще й щотижня даю безоплатні уроки фізкультури, і моя група відкрита для всіх охочих із Нью-Йоркського університету та решти мешканців Нью-Йорка. І ці вправи-бесіди-зустрічі я роблю щодня!

      У цій книжці я хочу поділитися з вами власним досвідом, як домогтися стану щастя, розповісти, як досягла його я сама – у тому самому житті, яке в 40 років викликало в мене відчуття туги. Ще я хочу розповісти вам про процеси, які приводять до таких змін. Відтепер усі відомості про нейробіологічні дослідження та дослідження в галузі вивчення мозку, які ви почуєте в новинах, будуть для вас зрозумілими та актуальними. Я запропоную вам поради та спосіб мислення, які засновані не лише на моєму власному досвіді, але й на новітніших та найцінніших даних досліджень, проведених у нейробіології в наш час та раніше. Тому я й називаю книжку «Дивачка, що закохалася в мозок» особистою програмою: вона не схожа на інструкції з поступового зменшення кількості калорій у добовому раціоні. Це радше комплект доступних порад, які можна змінювати й пристосовувати до будь-якого характеру, місця та способу життя людини, а також методики та наукові факти, що нададуть вам сили змінюватися, СКАЧАТЬ



<p>2</p>

TED – приватний некомерційний фонд, відомий щорічними конференціями, місія яких полягає в оприлюдненні унікальних «ідей вартих поширення».

<p>3</p>

Moth – некомерційна група в США, що представляє тематичні оповіді, часто лекторами стають відомі люди.