– Ņemsim. Ņemsim nākamo variantu.
– Ā… Es gribēju vispirms noskaidrot, cik tas maksā.
– Anya, mēs par visu vienojāmies. Kāpēc jums jāzina cenas, ja es maksāju par visu? Tu man neko neesi parādā.
– Es tomēr gribētu to atdot vēlāk…
– Anija, tu tās atdosi, ja labi strādāsi. Ticiet man, es esmu ļoti prasīgs, es atņemšu daudz jūsu laika. Šīs drēbes ir ne tik daudz priekš jums, cik mana darba tēla uzturēšanai. Un principā man patīk, ja blakus ir skaista, dārgi ģērbta, laimīga sieviete. Es pats maksāju par savām vēlmēm un vēlmēm. Ej pārģērbies, netērē mūsu laiku.
– Redzi… ja šīs lietas ir ļoti dārgas un to ir daudz, tad es nevarēšu savam vīram paskaidrot, no kurienes tās radušās un ka dāvinātas, viņš nesapratīs. arī.
–Tu viņam kaut ko paskaidrosi?
– Nu, varbūt. Viņš uzdos jautājumus.
– Kā viss notiek. Likās, ka tu šausmīgi atriebsies, paziņojot par savu abpusējo nodevību pret viņu. Un pēc tam, kā tu domā, vai viņam būs interese par tavu garderobi?
– Es… Es neesmu pārliecināts, ka pastāstīšu viņam par korporatīvo pasākumu. Nav ko stāstīt, īsti neko neatceros. Un tagad es nedomāju, ka tas ir virziens, kurā mums jārīkojas. Vai es jums daudz stāstīju par šo situāciju korporatīvajā ballītē?
– Kādā virzienā tad vēlaties rīkoties?
Es paraustu plecus.
– Es nezinu, es šobrīd esmu tik apmulsusi. Un es nevaru to visu pieņemt, es savā galvā saprotu, ka man ir jādodas prom, bet līdz šim man nav morāla spēka to darīt. Sajūtas joprojām saglabājas, kas padara to divtik sāpīgu.
"Sēdies," ģenerālis pamāj uz blakus krēslu. – Parunāsim.
– Kā ar montāžu?
– Viņš pagaidīs.
"Tas ir neērti meiteņu priekšā, jo viņas gaida."
– Anija, man rodas iespaids, ka tu daudz vairāk domā par to, ko domā citi, aizmirstot padomāt par sevi. Ej, parunāsim vēlāk.
Es devos uz ģērbtuvi, nesaprotot, kāpēc Renātam ar mani bija jārunā intīmas sarunas. Apkārt ir tik daudz brīvu jaunu meiteņu bez ģimenes problēmām un gatavas karāties viņam kaklā un strādāt ar viņu dienu un nakti, un viņš mani auklē.
Bet kopumā pielaikot drēbes, katru reizi iznākot jaunā izskatā vīrietim, kurš uz mani vērīgi skatījās, bija lieliski. Es jutos kā kādā romantiskā romānā par bagāto dzīvi. Kad viņi neskatās uz naudu, viņi pērk visu, kas viņiem patīk, un principā šāda uzmanība un interese par manu sugu silda dvēseli. Tas tieši paaugstina pašcieņu, bet liek jums nervozēt par to, cik daudz naudas tiks iztērēts par visām šīm drēbēm?
Biju pārsteigts, kad uz pielaikošanas kabīni sāka nest treniņtērpus.
– Kāpēc man vajag treniņtērpu? – jautāju, parādīdamies Renāta Georgijeviča acu priekšā baltā treniņtērpā.
– Man patīk sports.
Gaidu turpinājumu, bet priekšnieks klusē.
– Bet es neesmu ļoti labs, es neeju uz sporta zāli, tad kāpēc man ir vajadzīgas šīs drēbes?
– Kamēr tu strādāsi pie manis, tev būs jādalās ar šo manu aizraušanos.
– Kā?
– No rīta skrienot, par laimi parks ir pie darba. Vakaros dažās dienās ir trenažieru zāle vai peldbaseins.
– Vai tādi pienākumi ir iekļauti darba līgumā? – jautāju, ar šausmām iztēlojoties rīta skriešanu. Es ienīstu sportu un vienmēr esmu izvairījusies no fiziskām aktivitātēm. Kopš skolas laikiem biju klasisks nūģis ar grāmatu un brillēm. Gandrīz visu laiku dažādu iemeslu dēļ man bija atbrīvojums no fiziskās audzināšanas.
– Ja vēlies ar mani strādāt, tad jā. Kā jūs droši vien pamanījāt, Anna Vladimirovna, esmu gatava cilvēkā ieguldīt daudz, bet atdevei jābūt atbilstošai.
Es paskatījos uz sevi spogulī. Vispār man treniņtērps izskatās labi. Es sevi neatpazīstu.
Aizeju uz pielaikošanu, vēl pāris sporta tērpu komplektus un… man atnes peldkostīmus.
Es paskatos ārā no pielaikošanas kabīnes.
– Peldkostīmus nevajag rādīt, vai ne? – Es pārbaudīšu ar priekšnieku.
– Kāpēc ir šis?
– Nu, tas ir kaut kā pilnīgi… atklāti?
– Ja mēs kopā apmeklēsim baseinu, tad tā vai tā, es tevi redzēšu peldkostīmā. Kāda tam ir atšķirība, agrāk vai vēlāk?
– Ļaujiet man vēlāk nopirkt sev peldkostīmu, tas nav biroja apģērbs.
– Nāc jau ārā. Es joprojām tevi redzēju pat bez peldkostīma.
Piesarkusi es parādos aiz aizkara. Esmu ģērbusies viendaļīgā koši sarkanā peldkostīmā. Ģenerālis izliek zīmi viņai griezties. Šausmīgi samulsusi pagriežos no dažādām pusēm. Es nezinu, kas tieši notika ar Renātu naktī, bet tas, iespējams, bija tumsā, bet šeit viss notiek gaismas pārpludinātā telpā.
"Ļoti labi," boss slavē. Viņa skatiens deg. Šajā izskatā nav nekā draudzīga vai vienkārši vienaldzīga. Skatiens valdzinošs, īpašniecisks, apmierināts.
Es ātri skrienu atpakaļ uz pielaikošanu. Viņi man pasniedz nākamo peldkostīmu, un tas nebūt nav sportisks. Šis ir vairāk paredzēts meitenēm, kurām ļoti patīk sauļoties. Nē, šo es nemēģināšu!
– Nav jēgas pielaikot otro peldkostīmu! – es kliedzu no pielaikošanas kabīnes. – Tas nav paredzēts publiskajiem peldbaseiniem. Ja nu vienīgi sauļoties pludmalē. Es nevaru šajā staigāt. Vai ir vēl kādi varianti?
– Nāc ārā, es paskatīšos.
– Par ko? Es tādu nevilktu uz baseinu, lai visi to redzētu.
– Man ir savs peldbaseins.
Es klusēju, nezinot, ko vēl teikt. Šis priekšnieks vēlas ar mani sportot savā baseinā, un lai es būtu šajā peldkostīmā?
– Anija, nāc ārā.
"Es nekādā gadījumā nevarēšu iziet ārā tādā peldkostīmā."
– Vai man pašam nākt iekšā?
"Es eju ārā," es СКАЧАТЬ