Думай як мільйонер. Гарв Экер
Чтение книги онлайн.

Читать онлайн книгу Думай як мільйонер - Гарв Экер страница 8

СКАЧАТЬ ви можете збагнути, що він має бути стороннім для вас.

      Третій елемент змін – відмежування. Коли ви вже зрозуміли, що спосіб мислення – це не ви, ви можете відділитися від нього і, спираючись на те, ким є сьогодні й ким хочете бути завтра, вибрати, залишити його чи покинути. Ви можете спостерігати за цим способом мислення, маючи його саме за те, чим він є: «досьє», яке давно-давно було завантажене у вашу свідомість і яке може вже й не бути істинне чи цінне для вас.

      Четвертий елемент – перепрограмування. Цей процес ми почнемо у другій частині книжки, надавши вам ментальні файли, що створюють достаток.

      Для тривалих і постійних змін також важлива постійна, часта підтримка, тож вам у допомогу я маю ще один подарунок. На веб-сайті www.millionairemindbook.com у розділі «БЕЗКОШТОВНІ КНИЖКОВІ БОНУСИ» ви можете підписатися на «Думку тижня» проекту «Думай як мільйонер». Щотижня ви отримуватимете новий ґрунтовний урок, що допоможе вам на шляху до успіху.

      А поки повернімося до обговорення вербального програмування й того, що ви можете зробити, щоб почати переглядати власну грошову програму.

Крокуйте до змін: вербальне програмування

      УСВІДОМЛЕННЯ: запишіть усі твердження про гроші, достаток і багатих людей, які ви чули в дитинстві.

      РОЗУМІННЯ: запишіть, як, на вашу думку, ці твердження до сьогодні впливали на ваше фінансове життя.

      ВІДМЕЖУВАННЯ: ви бачите, що ці думки репрезентують тільки те, що ви завчили, і не становлять частину вашої анатомії чи вашу особистість? Ви бачите, що зараз у вас є вибір стати іншим?

      ДЕКЛАРАЦІЯ: покладіть руку на серце й скажіть…

      «Те, що я чув/чула про гроші, – не обов’язково правда. Я вибираю для себе новий спосіб мислення, що підтримуватиме моє щастя й успіх».

      Торкніться голови й скажіть:

      «Я думаю як мільйонер».

Другий вплив: наслідування

      Другий спосіб нашого програмування називають наслідуванням. Які були щодо фінансів ваші батьки чи опікуни, коли ви були маленькі? Один із них або обидва добре вправлялися зі своїми грошима чи мали з цим невдачі? Вони були схильні витрачати чи заощаджувати? Були розважливими інвесторами чи не інвестували взагалі? Ризикували чи поводилися консервативно? Вони постійно мали гроші чи їхній грошовий потік був менш передбачуваний? Ваша родина легко заробляла гроші чи мусила долати перешкоди? У вашому домі гроші були джерелом щастя чи причиною неприємних сварок?

      Чому ця інформація така важлива? Ви, певно, чули про «мавпування». Що ж, люди не надто вирвалися вперед. Дітьми ми навчаємося всього саме через наслідування.

      Приказка «Яблучко від яблуньки не відкотиться» не просто схожа на правду, хоч як би більшість із нас не хотіла цього визнавати.

      Це нагадує мені історію про жінку, яка завжди готує м’ясо до вечері, обрізаючи шматок з обох боків. Здивований чоловік питає, СКАЧАТЬ