Посібник із креативного мислення. Крис Гриффитс
Чтение книги онлайн.

Читать онлайн книгу Посібник із креативного мислення - Крис Гриффитс страница

СКАЧАТЬ або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією та знищенням всіх примірників, матеріальних носіїв комп’ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, програм мовлення, аудіо -і відеокасет, дискет, інших носіїв інформації, обладнання та матеріалів, призначених для їх виготовлення і відтворення. Кримінальне переслідування також відбувається згідно з відповідними законами країн, де зафіксовано незаконне відтворення (поширення) творів.

      Книга містить криптографічний захист, що дозволяє визначити, хто є джерелом незаконного розповсюдження (відтворення) творів.

      Щиро сподіваємося, що Ви з повагою поставитеся до інтелектуальної праці інших і ще раз Вам вдячні!

Відгуки до «Посібника креативного мислення»

      Дійсно надихаючий і корисний посібник з інновацій та креативу – ключових рушіїв великого бізнесу.

Пітер Естлін, лорд-мер міста Лондон

      Як завжди Кріс Ґріффітс думає наперед. Також він думає вгору, вниз, ізсередини та навколо! У книжці він ділиться з нами цим мистецтвом і готує нас до творчого сприйняття викликів, про які ми навіть поки що й не здогадуємося. Ми просто мусимо прочитати цю книжку.

Шерон Каррі, коуч із лідерства, MindMap, інструктор із креативності та інновацій

      Кріс Ґріффітс пропонує бездоганну та дієву книжку рецептів того, як утілювати креативність та інноваційність у реальну дію.

Стюарт Міллер, генеральний директор MindMapUSA

      Оскільки технологія набуває значення окремого товару, підприємці та компанії наразі мають конкурувати за допомогою розкриття людського потенціалу та натхнення. Ця книжка є ідеальним знаряддям саме для сьогодення. Кріс Ґріффітс надає нам уторований практичний шлях, що допоможе нам скористатися нашим творчим арсеналом і стати майстрами галузі, що ми обрали для себе. Це важливий ресурс для тих, хто хоче «бути інакшим» і створити можливість для максимальної реалізації власного потенціалу.

Ян Мелфейт, тренер-наставник, колишній керівник Microsoft у Європі, автор книжки «Позитивний лідер»

      Якщо ви бажаєте, щоб інновації перетворилися на частину вашої щоденної практики, ця книжка призначена саме для вас. На додаток до зрозумілості вона має структуру, що прокладає простий шлях до сталого зростання.

Білл Лоу, письменник і тренер, керівник, виконавчий директор, консультант у Kestrel Education

      Існує багато причин, чому інновації відіграють все більшу роль у сучасному робочому просторі, але посібників, що пояснюють, як саме встановити надійні системи та процеси для реалізації таких інновацій, замало. У цій проникливій книжці Кріс Ґріффітс пропонує повний комплект інструментів, що здатні забезпечити будь-який бізнес бездоганними шляхами для втілення інновацій у командах.

Девід Джонс, фахівець із фінансових послуг

      Вправний помічник для будь-яких HR-спеціалістів, менеджерів і CEO, що хочуть розширити межі можливостей своїх організацій. Ця книжка кидає виклик уявленням читачів про власне мислення та вказує на пастки, яких маємо уникати, якщо хочемо вдосконалювати власні креативні здібності.

Кіт Ашер, головний директор, навчальна організація Insight

      Під час промислових революцій, так само, як і сьогоднішньої цифрової революції, найрозумнішим є не тільки думати інакше, але й робити це креативно. Саме для цього Кріс Ґріффітс надає корисний і практичний інструментарій.

Стефан Ніхус, керівник програми C. Software

      Чудова книжка, усебічна та цікава. Вона дарує натхнення та проникнення в суть, які змінюють шлях до розуміння самого себе.

Енді Гейвард, директор Infinity BTS Ltd

      Якщо ви не хочете нескінченно чекати на появу нових ідей, тоді Кріс Ґріффітс може продемонструвати вам, як генерувати корисні ідеї саме тоді, коли ви їх найбільше потребуєте.

Паван Бхаттад, Інститут мислення Pavan Bhattad

      Ви просто зобов’язані це прочитати, якщо хочете розвивати та вдосконалювати власний бізнес.

Маттео Сальво, автор бестселера щодо стратегій навчання вдосконалювання пам’яті MINDPERFORMANCE

      Кріс Ґріффітс надихав мене ще з нашої першої зустрічі. Він навчив мене не перебільшувати значення креативності. Він надав мені ключі до розуміння, як мислить людина, і ці ключі відчинили двері до справжньої творчості.

Карл Мортьє, спеціаліст з освіти

      Ще одна шикарна книжка від Кріса Ґріффітса. Завдяки власному досвіду та здогадкам він не тільки надихає бізнесменів на реальну інновацію, а й указує шляхи, як цього досягти. Я сподіваюсь, що все більше компаній долучатиметься до способу мислення, що його пропонує Кріс Ґріффітс.

Річард Бредлі, головний директор Інституту коучів, Женева, Швейцарія
Шаблони та ресурси, що завантажуються

      Це практичний посібник, зосереджений на застосуванні креативного СКАЧАТЬ