Креативний особистий брендинг. Юрген Саленбахер
Чтение книги онлайн.

Читать онлайн книгу Креативний особистий брендинг - Юрген Саленбахер страница 1

Название: Креативний особистий брендинг

Автор: Юрген Саленбахер

Издательство: Ранок

Жанр: Личностный рост

Серия: #PROBusiness

isbn: 978-617-09-5916-4, 978-617-09-5939-3

isbn:

СКАЧАТЬ арається за статтею 176 Кримінального кодексу України «Порушення авторського права і суміжних прав» штрафом від ста до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, з конфіскацією та знищенням всіх примірників творів, матеріальних носіїв комп’ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, програм мовлення та обладнання і матеріалів, призначених для їх виготовлення і відтворення. Повторне порушення карається штрафом від тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією та знищенням всіх примірників, матеріальних носіїв комп’ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, програм мовлення, аудіо – і відеокасет, дискет, інших носіїв інформації, обладнання та матеріалів, призначених для їх виготовлення і відтворення. Кримінальне переслідування також відбувається згідно з відповідними законами країн, де зафіксовано незаконне відтворення (поширення) творів.

      Книга містить криптографічний захист, що дозволяє визначити, хто є джерелом незаконного розповсюдження (відтворення) творів.

      Щиро сподіваємося, що Ви з повагою поставитеся до інтелектуальної праці інших і ще раз Вам вдячні!

      СВІТ ЗМІНЮЄТЬСЯ – І МИ ПОВИННІ ЗМІНЮВАТИСЯ РАЗОМ ІЗ НИМ!

Барак Обама, президент Сполучених Штатів Америки

      Передмова: як дістати задоволення від цієї книжки

      Ми живемо у стані безперервних змін. Галузі, ринки, компанії, конкуренти та споживачі змінюються. Одні країни розквітають, інші – занепадають. Те саме стосується компаній та брендів. Так завжди відбувалося в історії – однак упродовж останніх двадцяти років, відтоді як Інтернет увійшов у наші життя та зменшив відстані, часові проміжки та витрати, швидкість цих змін просто-таки жахає.

      Які ж наслідки це все має для окремої особи? Що ж… Ми живемо у стані тотальної конкуренції, де право на помилку стає дедалі меншим. Живемо у складному професійному середовищі, що постійно змінюється. Це видається парадоксальним, однак тепер, коли ми маємо значно більший вибір, аніж будь-коли до цього, люди видаються мені не надто щасливішими. Натомість моїм очам відкривається колективне відчуття незахищеності. Багатьох моїх знайомих, людей різного віку й статі, людей із різними рівнями освіти та досвіду, було звільнено чи поставлено перед вимогою працювати понаднормово, аби підтримувати власні стандарти життя. Студенти дедалі частіше здобувають дві вищі освіти, сподіваючись, що так забезпечать собі успіх у майбутньому. Усе й усі перебувають у стані невизначеності, у дивному стані переходу з минулого у майбутнє. Це явище я назвав поколінням невизначеності. Усіх цікавить те саме питання: «Що мені робити далі?»

      Я хочу поділитися з вами власною стратегією відповіді на це запитання, а саме стратегією Креативного Особистого Брендингу. Вона має чотири ключові елементи: сутність, стиль, упевненість та грацію. Мета цієї стратегії – виробити у вас творчі лідерські якості, а також допомогти вам визначити, куди рухатися, як туди дістатися і з ким.

      У цій книжці наведено методику, яку я розробляю вже десять років.

      1. Усвідомлення важливості творчості та творчого мислення з метою визначати та створювати можливості, зосередження на нових способах мислення, що вирізнялися б екологічною, фінансовою та соціальною самодостатністю.

      2. Розуміння важливості того, що ви можете запропонувати світові, вашої функції, вашого досвіду та ваших захоплень, єдності ваших перспектив та покликання, а також ваших цінностей.

      3. Розуміння важливості методу брендингу та позиціонування з метою вирізняти себе та передавати інформацію про себе як онлайн, так і в реальному житті в епоху глобального зв’язку та онлайн-репутації.

      І що ви отримаєте в результаті?

      Яскраву та захопливу перспективу на майбутнє. Адже чого ще можна чекати? Утім, не сподівайтесь, що ця книжка розв’яже усі ваші проблеми. Її мета полягає в тому, щоб мотивувати вас та надихнути, дати стимул вашому творчому мисленню – для того щоб виробити у вас відчуття певного напряму, розробити вашу брендову стратегію та налагодити зв’язки у соціумі, що пасуватимуть вашій неповторній особистості. Натхненні ідеї для недовгої мандрівки з дуже тривалим впливом…

      Кілька останніх коментарів стосовно того, як дістати від цієї книжки задоволення. У ній наведено деякі приклади змін, які мені довелося бачити, та мої власні висновки, яких я доходив упродовж останніх двадцяти років, працюючи дизайнером, директором зі стратегічного розвитку, а також викладачем та тренером. Ви можете просто читати цю книжку – однак, якщо ви хочете використати її потенціал на повну, я наполегливо раджу відповідати на всі запитання та виконувати всі завдання наприкінці кожної секції. Вони дадуть вам певну опорну точку, а також структурований підхід до розробки стратегії власного майбутнього СКАЧАТЬ