Название: Нейрокопірайтінг
Автор: Денис Каплунов
Издательство: Ранок
Жанр: Самосовершенствование
Серия: Нон-фікшн
isbn: 9786170948779
isbn:
Наступний крок – акуратно розставити ці «гачки» по всьому тексту. Причому в різних місцях – у заголовку, підзаголовках, закликах, підписах до картинок, маркованих і нумерованих списках тощо.
Щось нагадує? Правильно – аналогічно чинять у процесі оптимізації тексту для пошукових систем, коли текст насичується фразами, які містяться в пошукових запитах. Якщо це SEO (search engme optіmіzatіon), то розставлення «гачків» можна назвати HWO (hook word optіmіzatіon).
Тільки запам’ятайте: читач не має нічого запідозрити. Текст повинен литися як пісня, у якій «гачки» відіграють роль найдзвін-кіших нот.
Ці «гачки» стають своєрідною принадою для свідомості читача.
Наприклад, хоче дівчина вийти заміж за іноземця, і бац… зустрічає в тексті кілька разів це «хочу» в зовсім різних місцях:
• І тут виникає питання – за якого іноземця краще вийти заміж – молодого чи зрілого?
• Напевне, у вас навіть є подруги, які швидко вийшли заміж за іноземця і зараз живуть у щасливому шлюбі.
• Понад 150 наших клієнток вийшли заміж протягом 7 місяців після створення анкети.
• Якщо не вийшло вийти заміж в Україні…
Тільки прошу, не перестарайтеся. Зомбування й відверте «довбання» – не наш метод.
Hook Word Орйшігайоп добре працює в довгих текстах і дозволяє утримувати читача на потрібній хвилі. Для цього чергуйте кілька основних «хочу». В ідеалі слід скласти так зване друге семантичне ядро.
Друге семантичне ядро тексту, призначеного продавати, являє собою колекцію слів і словосполучень, з якими асоціюються основні вигоди продукту.
Досить їх зібрати в одне для збагачення свого тексту. Це допомагає нам не зациклюватися на певних фразах, а використовувати весь асоціативний діапазон.
Згодом така активність дозволить читачеві самому себе вмовити, що ви – саме ті, кого він шукає, і що ви пропонуєте саме те, чого він потребує.
Розміщую ці слова в тексті я вже під час фінального редагування. Це ювелірна робота, і тут поспіху немає місця. І завжди пам’ятайте про правило рівномірності, щоб не вийшло, що більшість ключових слів задіяні тільки в одній частині тексту.
І не забуваймо про добрих братів-синонімів. Тому що саме тут багатий словниковий запас (або навичка добре працювати зі словниками) вам дуже придасться.
Припустімо, ми пропонуємо читачеві заробити, і наш письмовий словниковий запас може містити багато словесних асоціацій із заробітком – гроші, прибуток, дохід, виторг, надходження, приріст, капітал, готівка тощо.
Тепер можемо підготувати конкретні тези, що містять ці слова:
• Ви одержуєте ще більше грошей.
• Ви помічаєте, як прибуток більшає.
• Ви одержуєте нове джерело додаткового доходу.
• Приріст доходів відкриває перед вами нові можливості.
Варіацій СКАЧАТЬ